Kazan Summit 2021 kapsamında Helal Expo Fuarı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ tarafından iletilen yazıda; Tataristan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Tataristan Cumhuriyeti Yatırım Geliştirme Ajansı tarafından organize edilen 12. Uluslararası Rusya-İslam Dünyası Zirvesi KazanSummit 2021 etkinliği Rusya ile İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) üyesi ülkelerden katılımlarla Tataristan'ın başkenti Kazan'da 28 - 30 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenleneceği bildirilmiştir.

Ayrıca, zirveyle birlikte Rusya'nın en büyük helal fuarı olan Russia Halal Expo da 4. kez kapılarını açmaya hazırlandığı belirtilmiştir. Bu sene Türkiye'den milli katılım yapılabilecek fuarlar listesinde olan Helal Expo Fuarı’na Türkiye'den milli katılım Discover Events Fuar ve Organizasyon Ltd. Şti. tarafından organize edilmektedir.

Doğrudan fiziksel katılımın yanında çevrimiçi katılımın da mümkün olduğu Kazan Summit 2021’e ilişkin detaylı bilgilere https://kazansummit.com/eng/ internet sayfasından ulaşılabilmekte olup fuara ilişkin materyaller ekte bilgilerinize sunulmaktadır.

BİLGİ NOTU