1. Meslek Grubu / Mücevherat, Finans, Sigorta ve Aracılık Hizmetleri
- MERT OKTAY – KOMİTE BAŞKANI
- ERHAN ERGEN – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- İLYAS KEMAL YAŞA
- İLKER ŞENGÜL
- FATİH BARDAKÇI
2. Meslek Grubu / Yapı, İşyeri Kooperatifleri, İnşaat İşi ile İlgili Yardımcı Faaliyetler
- MELİK BAYRAM – KOMİTE BAŞKANI
- CÜNEYT İNCE – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- MURAT KARA
- SAVAŞ CAN
- NAİM KÖSE
3. Meslek Grubu / Yağ Gıda ve İçecek Maddeleri İmal ve Ticareti
- GÖKÇE ÇAĞLAR – KOMİTE BAŞKANI
- KENAN ÇAKIR – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- BAYRAM KAYAHAN
- ERCAN TANUÇ
- FAHRİ ŞIK
- İRFAN TOHUMCU
- İBRAHİM KAZDAL
4. Meslek Grubu / Giyim, Tekstil, Mefruşat, Dokuma, Ayakkabı ve Deri İmal ve Ticareti Faaliyetleri
- NAZİF ALSANCAK – KOMİTE BAŞKANI
- MEHMET TAŞKAN – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- NEFİSAR FERHATOĞLU
- TEVFİK ÇELİK
- HÜSEYİN AVNİ TİMUR
5. Meslek Grubu / Dayanıklı Tüketim Malları, Orman Ürünleri, Elektrikli ve Elektronik Eşya, Mobilya İmal ve Ticareti
- ABDÜLKADİR YILDIZ – KOMİTE BAŞKANI
- RIDVAN ARAS – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- YARKIN PULAT
- SERKAN KARABULUT
- BERAT AHMET TİMUR
- ÖZCAN KARACA
- MUSTAFA BATUHAN ŞAHBAZ
6. Meslek Grubu / Ulaştırma, Otomotiv, Akaryakıt ve Müşavirlik
- FURKAN YAZLI – KOMİTE BAŞKANI
- İSMAİL SALIN – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- AHMET ÇETİN
- CEMİL CEM GÜNER
- SEZGİN SÖNMEZ
- BARIŞ SÖZERİ
- OZAN ERGÜN
7. Meslek Grubu / İnşaat Müteahhitliği, Mühendislik, Mimarlık ve Yapı Denetim Faaliyetleri
- SEDAT İNAN – KOMİTE BAŞKANI
- ERCAN ŞAHİN – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- RİFAT ERTAŞ
- KEMAL KAYA ÖZTOPRAK
- MUHAMMED ERŞAD BABAYİĞİT
- ERKAN KÜÇÜKASLAN
- FAHRİ ÜÇÜNCÜ
8. Meslek Grubu / Konaklama, Lokanta ve Turizm, Eğlence, Şans Oyunları ve Spor Faaliyetleri
- ŞEMSET KOCAMAN – KOMİTE BAŞKANI
- FERUDUN SERCAN KINACI – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- FATİH ERGÜN
- AHMET KAHRAMAN
- MEHMET ATAMER ULUSOY
- ERTAN CANER ÇORUMLUOĞLU
- KAZIM CİHAN SOYKAN
9. Meslek Grubu / Tarım ve Hayvancılık Faaliyetleri
- HALİL AKTAY – KOMİTE BAŞKANI
- TAHSİN İZCİ – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- CÜNEYD PAKSOY
- HASAN HAYRİ PEKİN
- MUSTAFA EMRE AKDOĞAN
10. Meslek Grubu / Bilgisayar, Telekomünikasyon, Basın Yayın, Kırtasiyecilik, Eğitim ve Reklamcılık Faaliyetleri
- SEDAT AKIN – KOMİTE BAŞKANI
- HALİL AKÇAPINAR – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- ÖMER FARUK GÜLTEKİN
- ALİ ÇELEBİ
- OKTAY TOTU
11. Meslek Grubu / İnşaat Malzemeleri, Hırdavat ve Metal, Pvc, Makina Ekipmanları, Madencilik
- ORHAN AĞAÇDELEN – KOMİTE BAŞKANI
- MUSTAFA SOLAKOĞLU
- SERKAN AKSU
- BEKİR UYANIK
- ALİ DEDE
- CAN KUTAY KARACA
- VELİ ŞEREMET
12. Meslek Grubu / Kozmetik, Sağlık ve Hizmet Faaliyetleri
- MESUT DOĞRUYOL – KOMİTE BAŞKANI
- KAAN SERTOĞLU – KOMİTE BAŞKAN YARDIMCISI
- PINAR GÖZEGİR
- ALPER KAHRAMAN
- ÖZLEM ARSLAN CEBECİ
- GÖKHAN YELER
- ERTUL GÜL